Kargo & İade & Değişim

ALIŞVERİŞ PROSEDÜRLERİ

Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım ?
Sayfamızda siparişleriniz Banka Havalesi, Kapıda Nakit ile alınmaktadır.

1) Banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişlerde , size belirtilen banka hesap numaralarından herhangi birine 3 iş günü içinde ödeme yapmanız gerekmetedir. Ödeme işlemi sırasında açıklama kısmına referans numarasını yazmayı lütfen unutmayınız.

Sipariş işlemlerinin daha hızlı yürüyebilmesi için ödeme işleminden sonra lütfen Ödeme Bildirim Formu 'nu doldurunuz.

2) Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. e-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler ulaşacaktır. Yada müşteri hizmetlerimiz sizi telefon / e-mail yolu ile bilgilendireceklerdir.

Yaptığım alıverişlerde teslimat şekilleri nasıldır?
Siparişini verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız ürünler en geç 3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir. Şu an için tek teslimat şeklimiz Kargo iledir. Özel durumlarda müşteri hizmetlerimize mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi girmek zorundamıyım ?
Sayfamızdan Banka havelesi, Kredi kartı ve Kapıda nakit ile alışveriş yapabilirsiniz.

İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. Sistemimiz dünyaca ünlü güvenlik kuruluşu olan Rapid SSL tarafından korunmaktadır 128 bit’lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır.

KARGO & İADE

Arızalı ürün tamir veya değişim süreci aşağıda belirtilen hususlar doğrultusunda uygulanmaktadır. Satın almış olduğunuz ürün fatura tarihinden itibaren ilk 7 (Yedi) gün içerisinde ürünü hiç kullanmadan arızalanmış veya kutudan arızalı çıkmış ise; Ürün tarafımıza arızasının ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Gönderilen ürün tarafımıza ulaştırıldıktan sonra, ürün ile birlikte belirttiğiniz arıza notu dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası teknik servisçe onaylanmalıdır. Teknik servis arızalı olduğu tespit edilen ürünün; stok durumu müsait olup olmadığı kontrol eder, stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar ürün sahibine gönderilir. Stok durumu müsait olmadığı durumlarda ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayının ardından muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir. Bu tip arıza durumunda, arızalı ürünün tarafımıza faturası, tüm ek, ilave donanımlarıyla beraber ve orjinal ambalajı ile eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Bu süreç 1 (Bir) ila 3 (Üç) iş günü sürebilmektedir. Bu süreçteki arızalı ürünün ulaşım bedeli tarafımızca karşılanacak olup, teknik servisinden müşteriye ulaşım bedeli müşteri tarafından ödenecektir. Bu gönderinin ulaşım bedeli tarafımızca yapılacağından, gönderinin anlaşmalı olduğumuz firma tarafından ulaştırılması halinde ürün teknik servisimizce kabul edilecektir. Aksi halde ürün müşteriye iade edilmek üzere lojistik firmasına geri verilecektir. Bu süreç ilgili yasada da belirtildiği gibi minimum 10 (On) ila maksimum 30 (Otuz) gün sürebilmektedir.

Müşterinin istemiş olduğu renk ve numara doğru bir şekilde ulaşmış ise müşteri tarafından farklı bir model, farklı bir renk, farklı bir numaranın talebi durumunda karşılıklı kargo ücreti müşterinin kendisine aittir.

Arızalı olmayan ürünün iade masrafları müşterinin kendisine aittir. Müşteri tarafından iade edilmek istenen ürünün kargo ücreti ve EFT ücreti müşterinin kendisinden talep edilecektir. İadesi gerçekleşecek ürün kapıda ödeme ile alınmış ise kapıda tahsil ücreti müşteriden talep edilecek ve bu masraflar düşülerek para iadesi yapılacaktır.

Ürün teslimatı esnasında ücret tahsil edilmeden ürün teslim edilememekte ve kontrolü yapılamamaktadır. Ürün açılmadığı için iadesi yapılan ürünün kargo ücreti müşterimizden talep edilmektedir.

Ürünlerimiz orjinalin bir alt grubu olan replikadır. İade nedeni olarak orjinal olmaması kabul edilmemekte ve değişim hakkı tanınmaktadır.

KAPIDA ÖDEME VE İADE ŞARTLARI

Kapıda ödeme ile yapılan alışverişlerde, ücret iadesi yapılabilmesi için aşağıda yer alan bilgilere ihtiyaç duymaktayız.

Hesap bilgilerinizi [email protected] adresine iletebilir ya da iade kutunuzun içine de not olarak yazıp gönderebilirsiniz.

Banka Adı
Şube Adı
Hesap Numarası
Iban No